Site Güvenliği

Sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde kredi kartları kullanımında RapidSSL 256 BİT SSL güvenlik sertifikası kullanılmakta olup, bu şekilde kredi kartı bilgileriniz koruma altına alınmaktadır. Bir sanal mağazanın güvenlik sertifikası şirketinden SSL teknolojisi alabilmesi ancak bu kuruluşun ayrıntılı incelemelerinden sonra mümkün olabilmektedir.
Kolici.com 'da alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri bilgisayar sistemimize girmeden direkt Yapı Kredi Bankası pos sistemine yönlendirilir. Dolayısıyla sistemimizde kredi kartı bilgilerinizin tutulması söz konusu değildir. SSL Güvenlik teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim sağlanmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi şirketimiz çalışanları da dahil hiç kimse tarafindan görülememektedir. "İnternet'te SSL sertifikalı sitelerde alışveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir." Sitemizde kredi kartı numaranız ve CVV2 numaranız şirket çalışanları tarafından bilinmemekte sizin haricinizde hiç kimse tarafından görülememektedir.
E-ticaret sitemiz 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz ödeme sayfalarında tarayıcınızın alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit SSLGüvenlik sertifikası şirketi tarafından sağlanan 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikasını temsil etmekte ve tarayıcınız vasıtası ile gönderilen bilgilerin şirketimiz çalışanları da dahil üçüncü şahıslar tarafından görülmesini veya kayıt edilmesini engellemektedir..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.