Kargo ve Teslimat

İstanbul Teslimatlarında,

teslimat-1.png (41 KB)       istanbul-teslimat

İstanbul içi 17:00 'a kadar olan tüm siparişlerinizi, sonraki iş gününde kendi araçlarımızla teslim ediyoruz.

(Cuma günü verilen siparişler haftanın ilk günü olan pazartesi günü, pazar günü 17:00 'dan sonra verilen siparişler salı 
günü teslim edilmektedir)

950TL. ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ olup 950 TL. 'den az siparişlerde kargo ücreti 100 TL. dir.


Tüm Türkiye'ye gönderim yapmakla birlikte, ürünler stoktan aynı gün kargoya verilmektedir.

İstanbul içi Siparişleri 1 gün sonra teslim ediyoruz. [Cumartesi ve Pazar Günleri Hariç]

İstanbul da tüm bölgeler saat 17:00 a kadar verilen siparişler takip eden 
ilk iş  gününde, 17:00 dan sonraki siparişler bir sonraki iş gününde kendi araçlarımızla adresinize teslim edilir. Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve tüm ilçe, belde ve köylere koli gönderimi yapmaktayız. Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamakta olup, kargo firmasının dağıtım yapabildiği tüm adreslere teslimatlar 1-2 iş günü, en uzak bölgeye 3 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır. İstanbul harici siparişlerde kargo alımları saat 15:00 ' a kadar yapılmaktadır.

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde [ İlçe, Kasaba ve Köy ] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler olabilmekte ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

VİP Kargo Hizmeti

VİP Kargo sitemizdeki normal alışveriş prosedürüne ilave olarak sunulan hızlı teslimat sistemidir. VİP Kargo satın alınan ürünlerin maksimum 3 saat içerisinde [ İstanbul sınırları içerisinde ve hafta içi 09:00-15:00 Arası ] adrese teslim edilmesi hizmetidir.
VİP Kargo hizmet bedeli KDV Dahil 1000 TL.olup, kargo seçimi esnasında VİP KARGO HİZMETİ seçildiği takdirde 30 dakika içerisinde ürünler hazırlanarak teslimat adresine doğru yola çıkarılıp, en geç 3 saat içerisinde teslimatı gerçekleşmektedir. 20000 TL üzeri tüm İstanbul içi siparişler ücretsiz VİP kargo ile gönderilmektedir.

Site haricinde fiyat teklifi ile oluştulan baskılı veya özel talepli siparişlerde sadece İstanbul içi teslimat şirketimize aittir. 

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler.

Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Siparişinizde hasar, yırtılma veya herhangi bir sorun var ise kargo görevlisinden KESİNLİKLE TUTANAK TUTULMASINI TALEP EDİNİZ VE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.