Blog

10 Adımda Çocuklu Ailelere Taşınma Önerileri - Kolici.com

12 Mayıs 2016

Çocukların kıyafetini değiştirmekten bile hoşlanmadığını düşünürseniz onlar için adres,okul ve arkadaş çevresi değiştirmenin daha zor bir olay olduğunu anlayabilirsiniz. Ev tüm çocuklar için bir sığınak ve ayni zamanda eğlence merkezi olduğundan çoğu aileler taşınmaları ile ilgili çocukları ile sorunlar yaşayabilirler. Her ne kadar ebeveynler taşınmanın gerekliliğini anlasalar da bu çocuklar için yetişkinlere olduğu kadar açık bir olay değildir. Bu yüzden yazımızdaki önerileri okumak ve uygulamak çocuklu aileler için taşınmayı daha kolay bir hale getirebilir.

Kolide Yeni Plastik Arşiv Kolisi

16 Mart 2016

41x34x29,5cm Plastik Klasör Kolisi en avantajlı fiyatlarla stoklarımızda...

Koli ve Kutuların Ölçümü Nasıl Yapılır?

24 Aralık 2015

Eşyalarınızı paketlemek için en uygun koli veya kutunun hangisi olduğunu bilemiyorsanız deneyerek bulmak yerine ölçüm yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Koli İle İlgili Teknik Bilgiler

19 Aralık 2015

Koli ve kutuların üretiminde dış yüzeylerinde Testliner, Kraftliner, Beyaz ve ModKraft kağıtlar, iç ondüle kısmında ise fluting ve saman kağıtlar kullanılır ve üç veya beş kat kağıttan üretilir. Kolilerin sağlamlığı ve taşıma kapasitesi buna göre değişiklik gösterir.

Oluklu Mukavvanın Dünyadaki Gelişimi

14 Ekim 2015

Oluklu mukavvanın dünyadaki gelişimi yıllara ayrılmış şekilde aşağıdaki gibidir;

Kağıt Matbaa ve Etiket Fuarı 2016

26 Temmuz 2015

14-16 Nisan 2016 Tarihinde Çin Sangay kentinde düzenlenecek Kağıt Matbaa ve Etiket Fuarında Sino folding carton, katlanır karton donanımları,sarf malzemeleri ve teknoloji için bir profesyonel sergisidir.

Taşınırken Hangi Ambalaj Malzemeleri Kullanılmalıdır?

09 Haziran 2015

Taşınırken Hangi Ambalaj Malzemeleri Kullanılmalıdır? Aradığınız her türlü koli, kutu ve ambalaj malzemesini en uygun koli fiyatları ile online satın alabilirsiniz.

Oluklu Mukavva Koli ve Kutu Nedir?

05 Haziran 2015
Oluklu Mukavva Koli ve Kutu Nedir, Nasıl Üretilir, Nerelerde Kullanılır?
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.