Kredi Kartı Güvenliği

Kolici.com 'da Kredi kartı ile alışveriş güvenli mi?


Kolici.com internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerinden biri internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır. Biz bu güveni tesis etmek için sitemizden yapacağınız işlemlerin güvenli sayfalarda yapılmasını sağlayarak, bütün sipariş aşamalarını tamamen 256 bit SSL güvenliği altındaki sayfalarda gerçekleştiriyoruz. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünün " https:// " ile başladığını görmeniz yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir.

Kolici.com 'da Kredi kartı bilgileri kaydediliyor mu?

Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda kesinlikle tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından işlem takibi yapılabilmesi için sağlanmaktadır.

Kolici.com 'a nasıl güveneceğim?

Biz 29 yıllık sektör deneyimimizle Kolici Oluklu Mukavva Ltd.Şti. bünyesinde faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesiyiz. Web sitemizde bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalı [ Tel, Adres, e-mail vs. ] mevcuttur. Mesai saatlerinde adresimize gelerek bizi daha yakından da tanıyabilirsiniz. Mesai günlerinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilir, mesai saatleri dışında ise GSM numaramızdan bize 24 saat ulaşabilirsiniz. Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefonla ulaşarak alternatif ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.