Avrasya Ambalaj İstanbul 2022

Avrasya Ambalaj İstanbul 2022

14 Haziran 2022

AVRASYA AMBALAJ İSTANBUL HYBRID+

BUSINESS CONNECT İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ BAĞLANTILARI

Fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanakları ile birleşiyor!

Avrasya Ambalaj İstanbul Hybrid+‘in sunduğu dijital çözümlerle katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden dijital ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecek. Bu sayede online olarak da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak. 
 
Business Connect Programı kapsamında düzenlenecek olan Online Etkinlikler ile katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulacaklar.
 
10-14 Ekim 2022
PACK DAYS


PACK DAYS'in kapsamı nedir?
 
- Baskı ve Konverting
Ambalaj baskı, oluklu mukavva – kağıt – karton ambalaj üretim ve konverting teknolojileri konusunda faaliyet gösteren katılımcılarımız ve bu konularda satın alma gerçekleştirecek veya distribütörlük arayan ziyaretçilerimiz için bulunmaz bir fırsat olacak.

- Gıda ve İçecek İşleme
Gıda ve içecek sektörlerinden oluşan yurt içinden ve yurt dışından alıcıların; ambalaj ürünleri, ambalaj makineleri, gıda işleme / paketleme makineleri grubundan firmaları bulabilecekler. Alım yapmak veya distribütör olmak isteyen profesyoneller, gıda ve içecek sektörüne hizmet veren katılımcılarımızla buluşabilecekler. 

- Ambalaj Ürün ve Makine
Gıda ve içecek dışındaki tüm sektörleri kapsayan endüstriyel ve tüketici ürünlerine yönelik ambalaj ürünleri, ambalajlama makineleri, otomasyon konularında alım yapmak veya distribütör olmak isteyen yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçiler, konusunda uzman katılımcılarımızla buluşabilecekler.
 
12-15 Ekim 2022
FİZİKİ FUAR


12–15 Ekim 2022 tarihlerinde katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde yüz yüze görüşebilecekler.

17-28 Ekim 2022
ONLINE NETWORKING GÜNLERİ


Fuar artık sadece 4 günle sınır değil. Fuardan sonra da katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz, 17-28 Ekim 2022 tarihleri arasında Business Connect Programı üzerinden online iş bağlantıları kurmaya devam edebilecekler
 
Business Connect Programı, Avrasya Ambalaj İstanbul Hybrid+ kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilirler. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.
 
Business Connect Programı neler sunuyor?
• Fuar başlamadan önce katılımcılar ve ziyaretçiler karşılıklı olarak birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
• Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
• Ziyaretçiler, dijital platform üzerinden ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip, doğru ürüne ve firma yetkilisine ulaşabiliyor.
• Ziyaretçiler ve katılımcılar birebir görüntülü görüşme yapabiliyor.
 
Business Connect Programı Online Etkinlik Takvimi

10-14 Ekim 2022
PACK DAYS
  • Ambalaj Ürün ve Makine
  • Gıda ve İçecek İşleme
  • Baskı ve Konverting
En doğru kişilerle yeni iş ortaklıkları kurmak için görüşmelerinize  fuardan önce başlayın! Yurt içinden ve yurt dışından ambalaj ürünleri, ambalajlama makineleri ve otomasyon sistemleri ile gıda - içecek işlemelerine yönelik alım yapmak veya distribütörlük görüşmeleri gerçekleştirmek isteyen sektör profesyonelleri sektörün firmaları ile online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden gerçekleşen PACK DAYS kapsamında bir araya geliyor.
 
12-15 Ekim 2022
FİZİKİ FUAR

 
Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz fuar alanında buluşuyor
 
Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde karşılıklı olarak bir araya geliyor.
 
17-28 Ekim 2022
ONLINE NETWORKING GÜNLERİ
 
Kuracağınız iş bağlantıları artık sadece fuar günleriyle sınırlı değil. Fuardan sonra da katılımcı firmalarla, potansiyel müşterilerinizle ve iş ortaklarınızla iletişiminizi sürdürebilir ve bu süre zarfında Business Connect Programı üzerinden yeni bağlantılar kurabileceksiniz.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.