Avrasya Ambalaj İstanbul 2023

Avrasya Ambalaj İstanbul 2023

21 Ocak 2023

Avrasya Ambalaj İstanbul 2023 fuarı

Yaşantımızdaki tüm ürünlere görsellik katarak ve ayrıca lojistik operasyonlarda kullanılan ambalaj ürünleri, ambalaj makinaları, ambalaj ekipmanları ve gıda işleme makinalarını birarada buluşturmak üzere düzenlenecektir. Fuara dünyanın dört bir tarafından katılımcı ve ziyaretlerin buluşması sağlanacaktır.

11-14 Ekim 2023 tarihinde Tüyap fuar ve organizasyon merkezinde düzenlenecek olan fuarda dünyanın her ülkesinden ambalaj üretimi ve ambalaj materyalleri üreten birçok firmanın katılım göstermesi beklenmektedir.

Fuar alanına ulaşım..

Anadolu Yakasında Kadıköy-Söğütlüçeşme ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde arasında çalışan Metrobüs sistemini kullanarak Tüyap a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

D100 karayoluna paralel 52 km lik bir hat üstünde Söğütlüçeşme - Zincirlikuyu - Cevizlibağ - Avcılar - Tüyap ana duraklarının yanı sıra 42 farklı noktadan Metrobüse binebilirsiniz. 

İstanbul genelinde 150 km 'lik bir hat uzunluğunda hizmet veren raylı sistem içinde aşağıdaki hatları kullanarak Metrobüs'e aktarma yapabilirsiniz..

Kadıköy-Kartal metrosu ile Uzunçayır Durağında,
M2 Yenikapı - Hacıosman Metrosu ile Zincirlikuyu Durağında,
4.Levent - Taksim metrosu ile Mecidiyeköy Durağında,
Aksaray - Havaalanı hafif metrosu ile, Yenibosna - Şirinevler - Ömür Duraklarında,
Zeytinburnu - Kabataş tramvayı ile, Zeytinburnu ve Cevizlibağ Duraklarında,
Zeytinburnu - Bağcılar Tramvayı ile Zeytinburnu Durağında,
Sultançiftliği - Edirnekapı tramvayı ile Edirnekapı Durağında,

Yenikapı durağında M1A Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu ile Şirinevler Durağında,

Sabiha Gökçen Havalimanı 'ndan gelen yolcular için, E10-E11-16S otobüs hatlarından birini kullanarak Uzunçayır Durağında.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.