Koli İle İlgili Teknik Bilgiler

Koli İle İlgili Teknik Bilgiler

19 Aralık 2015

Koli ve kutuların üretiminde dış yüzeylerinde Testliner, Kraftliner, Beyaz ve ModKraft kağıtlar, iç ondüle kısmında ise fluting ve saman kağıtlar kullanılır ve üç veya beş kat kağıttan üretilir. Kolilerin sağlamlığı ve taşıma kapasitesi buna göre değişiklik gösterir.

Üç Kat olanlar Tek Oluklu Koliler,beş kat olanlarsa Dopel yani Çift Oluklu Kolilerdir.

Satışa sunduğumuz kolilerin kaliteleri;

Tek Oluklu Koliler:

KSK:Kraft-Saman-Kraft katmanlarından oluşmuş olup çok fazla ağırlığı olmayan eşya ve ürünlerinizi taşımak için kullanabilirsiniz.

BSK:Beyaz-Saman-Kraft katmanlarından oluşmuş olup çok fazla ağırlığı ve hacmi olmayan eşya ve ürünlerinizi taşımak için kullanabilirsiniz. (BSK kutu çeşidi sadece kilitli kutularımızda bulunmaktadır.)

Çift Oluklu Koliler:

TSSSS:Testliner-4*Saman katmanlarından oluşmuş olup ağır eşyalarınızı taşımak için kullanabilirsiniz.

KSSSK:Kraft-3*Saman-Kraft katmanlarından oluşmuş olup testliner kağıda göre daha sert bir malzemedir. Çok ağır veya zarar görebilecek eşyalarınızı KSSSK kolilerde güvenle taşıyabilirsiniz.

Tirpleks Koliler:

Tripleks en güçlü koli olması sebebiyle gramajlı ihtal kraft kullanılarak üretilmelerinin yanında farklı gramajlarda kalite farklılıkları anlamında çeşitli isimlerle sınıflandırılmışlardır. (Aslan-kaplan-jaguar kalite vs gibi)

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.