Kargo ve Teslimat

50 TL. ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ olup 50 TL'den az siparişlerde kargo ücreti 15 TL. dir.Satın alınan ürüne ve teslimat adresinin uzaklığına bakılmaksızın sabit kargo ücreti uygulanmakta olup teslimatta herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim yapılmakta olup, ürünlerin stokta hazır olması sebebiyle aynı gün kargoya vermekteyiz.


İstanbul içi Siparişler 1 gün sonra teslim edilmektedir.

Tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul içi siparişler 1 iş gününde anlaşmalı kargo firması veya kendi araçlarımızla adresinize teslim edilir.Aksaklık olması durumunda size mutlaka bilgi iletilir.Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve tüm ilçe, belde ve köylere koli gönderimi yapmaktayız.Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamakta olup,Kargo firmasının dağıtım yapabildiği tüm adreslere teslimatlar 1-2 iş günü,en uzak bölgeye 3 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır.

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde[İlçe,Kasaba ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler olabilmekte ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

İSTANBUL içi 1500 TL.üzeri tüm siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir.[Hafta İçi Saat:09:00-15:00 Arası]

VİP Kargo Hizmeti

VİP Kargo sitemizdeki normal alışveriş prosedürüne ilave olarak sunulan hızlı teslimat sistemidir. VİP Kargo satın alınan ürünlerin 3 saat içerisinde [İstanbul sınırları içerisinde ve hafta içi 09:00-15:00 Arası] adrese teslim edilmesi hizmetidir.
VİP Kargo hizmet bedeli KDV Dahil 100 TL.olup,Kargo seçimi esnasında VİP KARGO HİZMETİ seçildiği takdirde 30 Dk.içerisinde ürünler hazırlanarak teslimat adresine doğru yola çıkarılıp,3 saat içerisinde teslimatı gerçekleşmektedir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler.

Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.Siparişinizde hasar,eksik veya herhangi bir sorun var ise KESİNLİKLE TUTANAK TUTULMASINI TALEP EDİNİZ VE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.