Kargo ve Teslimat

İstanbul ve Tekirdağ teslimatlarında,

teslimat-1.png (41 KB)       istanbul-teslimat

Saat 17:00 ' a Kadar Verdiğiniz Siparişlerinizi,sonraki iş gününde kendi araçlarımızla teslim ediyoruz.

50 TL. ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ olup 50 TL'den az siparişlerde kargo ücreti 15 TL. dir. *


Tüm Türkiye'ye gönderim yapmakla birlikte, ürünler stoktan aynı gün kargoya verilmektedir.


İstanbul içi Siparişleri 1 gün sonra teslim ediyoruz.

İstanbul da tüm bölgeler ve Tekirdağ siparişleri 1 iş gününde kendi araçlarımızla adresinize teslim edilir.Tekirdağ bazı ilçelerine zorunlu hallerde 2 günde teslimat yapıyoruz.Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve tüm ilçe, belde ve köylere koli gönderimi yapmaktayız.Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamakta olup,Kargo firmasının dağıtım yapabildiği tüm adreslere teslimatlar 1-2 iş günü,en uzak bölgeye 3 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır. İstanbul Harici siparişler kargo şirketlerinin corona nedeniyle esnek çalışma düzenine geçilmesi üzrine alımları 14:00 ' a kadar yapmaktadır.İstanbul dışı siparişlerde herhangi değişiklik olmayıp tüm siparişler bir sonraki gün içerisinde teslim edilmeye devam edilnektedir. 

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde[İlçe,Kasaba ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler olabilmekte ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

İSTANBUL içi 1500 TL.üzeri tüm siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir.[Hafta İçi Saat:09:00-15:00 Arası]

VİP Kargo Hizmeti

VİP Kargo sitemizdeki normal alışveriş prosedürüne ilave olarak sunulan hızlı teslimat sistemidir.VİP Kargo satın alınan ürünlerin maksimum 3 saat içerisinde [İstanbul sınırları içerisinde ve hafta içi 09:00-15:00 Arası] adrese teslim edilmesi hizmetidir.
VİP Kargo hizmet bedeli KDV Dahil 100 TL.olup,Kargo seçimi esnasında VİP KARGO HİZMETİ seçildiği takdirde 30 Dk.içerisinde ürünler hazırlanarak teslimat adresine doğru yola çıkarılıp,en geç 3 saat içerisinde teslimatı gerçekleşmektedir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler.

Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.Siparişinizde hasar,eksik veya herhangi bir sorun var ise KESİNLİKLE TUTANAK TUTULMASINI TALEP EDİNİZ VE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 


*Tercih edilen kargo firmasına göre değişiklik gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.