google izleme kodları
x
[0] | | | |
09:00 - 19:00

Kargo ve Teslimat

100 TL. ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ olup 100 TL'den az siparişlerde kargo ücreti 10 TL. dir.Satın alınan ürüne ve teslimat adresinin uzaklığına bakılmaksızın sabit kargo ücreti uygulanmakta olup teslimatta herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Tüm İstanbul içi Siparişlerde teslimatlar 1 günde yapılmaktadır.
Siparişiniz 1 iş gününde anlaşmalı kargo firması veya kendi araçlarımızla [istanbul İçi] adresinize teslim edilir.Aksaklık olması durumunda size mutlaka bilgi iletilir.Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve tüm ilçe, belde ve köylere koli gönderimi yapmaktayız.Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamakta olup,İl merkezlerindeki adreslere teslimatlar 1-2 iş günü,en uzak bölgeye 3 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır.

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde[İlçe,Kasaba ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler olabilmekte ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

İSTANBUL içi 1000 TL.üzeri tüm siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir.[Hafta İçi Saat:09:00-15:00 Arası]

VİP Kargo Hizmeti

VİP Kargo sitemizdeki normal alışveriş prosedürüne ilave olarak sunulan hızlı teslimat sistemidir. VİP Kargo satın alınan ürünlerin 2 saat içerisinde [İstanbul sınırları içerisinde ve hafta içi 09:00-15:00 Arası] adrese teslim edilmesi hizmetidir.
VİP Kargo hizmet bedeli KDV Dahil 50 TL.olup,Kargo seçimi esnasında VİP KARGO HİZMETİ seçildiği takdirde 30 Dk.içerisinde ürünler hazırlanarak teslimat adresine doğru yola çıkarılıp,2 saat içerisinde teslimatı gerçekleşmektedir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler.

Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.Siparişinizde hasar,eksik veya herhangi bir sorun var ise KESİNLİKLE TESLİM ALMAYINIZ. 
Bu gibi durumlarda kargo görevlisinden tutanak düzenlemesini talep ederek bizimle irtibata geçiniz.